Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Tłusty Czwartek ZSG Drukuj Email
Sobota, 02 Marzec 2019 22:39
W dniu 28 lutego 2019 roku na terenie szkoły odbyły się 2 konkursy z okazji Tłustego Czwartku. W pierwszej rywalizacji (w jedzeniu pączków na czas) wygrał Krystian Dobryniewski z kl. IV TD, a w kolejnej (jedzenie pączków bez użycia rąk) Jakub Sowul z kl. III TB. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy następującym uczestnikom: Michał Baranowski ITE, Bartosz Gąsiniak IVTE, Krystian Leusz IVTG, Liwia Nowak IZA. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.


Samorząd Uczniowski

 

 

Zmieniony: Sobota, 02 Marzec 2019 22:46