Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Drukuj Email
Poniedziałek, 09 Wrzesień 2019 21:13
W związku z realizacją przez nauczycieli bibliotekarzy Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa serdecznie zawracamy się z prośbą do nauczycieli o umożliwienie przeprowadzenie krótkiej (2-3 minutowej) ankiety podczas lekcji. Działanie będzie przeprowadzone przez Samorząd Uczniowski i ma na celu wyselekcjonowanie optymalnych pozycji literackich – każda sugestia jest istotna ( zarówno uczniów, kadry pedagogicznej oraz pracowników administracji) Ankieta odbędzie się w dniach 11.09-12.09. Bardzo dziękujemy za pomoc.

Nauczyciele Bibliotekarze