Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
Narodowe Czytanie 2019 Drukuj Email
Piątek, 13 Wrzesień 2019 10:46
     W życiu każdej szkoły zdarzają się piękne chwile. W dniu 10 września 2019 r. w bibliotece szkolnej ZSG w ramach ogólnopolskiej akcji obyło się wspólne czytanie. W tym roku ministerstwo zaproponowało przybliżenie uczniom znajomości polskich nowel. Czytaliśmy m.in. „Naszą Szkapę” Marii Konopnickiej oraz „Latarnika” Henryka Sienkiewicza. Dziękujemy Pani Urszuli Pilcickiej oraz uczniom klasy III TE. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.


Nauczyciele Bibliotekarze

 

 

Zmieniony: Poniedziałek, 30 Wrzesień 2019 14:04