Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Konkurs w jedzeniu pączków 2020 – rozstrzygnięcie Drukuj Email
Czwartek, 20 Luty 2020 22:06

Z nieskrywaną radością oświadczamy, że dzięki uprzejmości Dyrekcji Szkoły na terenie ZSG ponownie odbył się konkurs w jedzeniu pączków. Wydarzenie cieszyło się dużą popularnością, więc z pewnością postaramy się o kolejne edycje w następnych latach. Królem tłustego czwartku okazał się uczeń Daniel Maluga z klasy I TFP –SERDECZNIE GRATULUJEMY!!! Jednocześnie dziękujemy Dyrektorowi Szkoły – Panu Markowi Józefowiczowi, Dyrektorce Centrum Kształcenia Praktycznego –Pani Barbarze Sawickiej, nauczycielowi –Pani Małgorzacie Kryszeń oraz uczniowi –Jakubowi Sowulowi. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i życzymy wszystkim wszystkiego najsmaczniejszego

Samorząd Uczniowski