Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Wykład Pani Joanny Szerszunowicz Drukuj Email
Poniedziałek, 24 Luty 2020 22:15
W dniu 21 lutego 2020 roku młodzież szkolna ZSG miała okazję wysłuchać wykładu Pani Joanny Szerszunowicz pt: „Sposoby wzbogacania zasobu leksykalnego współczesnej polszczyzny”, który odbył się na terenie kampusu Uniwersytetu. Zaproszenie otrzymaliśmy od Pani Hanny Kościuch – pracownika Biblioteki Uniwersyteckiej. Nasza współpraca układa się znakomicie, a prezentowane treści były przedstawione w sposób przystępny zarówno dla starszego, jak i młodszego słuchacza. W spotkaniu uczestniczyli następujący uczniowie: Dominika Kołosowska (I TF), Paulina Smalak (IV TF), Sebastian Dąbrowski (I ZC) oraz Jakub Sowul (IV TB).


Nauczyciele Bibliotekarze