Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Wyszukiwarka
P E S czyli Pro Evolution Soccer Drukuj Email
Niedziela, 02 Październik 2011 20:36
 

Witam!

Nazywam się Patryk Dąbrowski (Nick: Papson), mieszkam w Wasilkowie, jestem uczniem ZSG w Białymstoku i jedną z moich fascynacji jest organizowanie imprez masowych, a dokładnie turniejów gry konsolowej Pro Evolution Soccer  w skrócie PES.

Gra ta to symulator piłkarski, w której sterujemy całą drużyną. Jest ona uważana za odwiecznego rywala FIFY, czyli 2. potęgi w tej kategorii gier.   Mój brat z banerem PES 2008
 
Pierwszy turniej w PES 2008 zorganizowałem w wieku 14 lat. Został on nazwany „DTW Wasilków Cup I” . Był to skromny turniej z małą liczbą osób (ok. 20), gdyż gracze podeszli z dystansem do nieznanej jeszcze wtedy serii eventów. Nagrody nie przyciągnęły do Wasilkowa czołówki polskiego PES-a, lecz twarda reprezentacja Podlasia zjawiła się, by sprawdzić się w nieznanym dla nich wcześniej turnieju.
 


Ja przed DTW Cup III
 
Mimo problemów w organizacji wynikających z mojego młodego wieku, turniej mogłem uznać za udany, bo wszystko przebiegło zgodnie z planem i dzięki temu turniejowi  powstała w Polsce nowa seria eventów „DTW Cup Events”.

 Z każdym turniejem było coraz lepiej. Coraz większa liczba graczy darzyła mnie zaufaniem i wpadała do mojego miasta, by pograć w PES-a.

 Kolejne dwie edycje, czyli „DTW Cup II” i „DTW Cup III” w PES 2009 zyskały również uznanie, mimo małej puli nagród. Rozwój turnieju cieszył nie tylko mnie, lecz również całą społeczność podlaskiej sceny PES-a.

 Następną edycję zorganizowałem w PES 2010. Pod względem technicznym był to przełomowy turniej, gdyż z wiodącej jeszcze wtedy konsoli PlayStation 2 (PS2) przeskoczyliśmy na  platformę nowej generacji PlayStation 3 (PS3). Było to wtedy nie lada wyzwaniem, ponieważ  nie była ona jeszcze tak rozpowszechniona w Polsce jak jej poprzedniczka. Jednak  w ostatecznym rozrachunku przejście z PS2 na PS3 okazało się dla nas korzystnym posunięciem.
 

 Zwycięzca DTW Cup V

 


Nagrody za DTW Cup V
 
„DTW Cup V” i „DTW Cup 6 – NMP” zostały rozegrane na PS3 w PES 2011. Miałem już wtedy 17 lat i większe doświadczenie w tej dziedzinie. Udało mi się ulepszyć swoje turnieje jeśli chodzi o jakość organizacji, sprzęt, nagrody itp.  I nie są to tylko puste słowa, gdyż V edycja przyciągnęła największą liczbę uczestników, a pula nagród wyniosła 1000 zł.  Był to  jedynie przedsmak tego, co miało się wydarzyć podczas 6 edycji. „DTW Cup 6 – NMP” został okrzyknięty Nieoficjalnymi Mistrzostwami Podlasia PES 2011. Dzięki czasowi  poświęconemu na szukanie sponsorów  i uprzejmości Gminy Wasilków, pula nagród osiągnęła rekordowy jak do tej pory poziom 2000 zł, a główną nagrodą była konsola PlayStation 3. Czułem niezmierną radość z tego sukcesu i myślę, że to jeszcze nie koniec eventów w Wasilkowie, gdyż jest już planowana 7. edycja. Odbędzie się ona prawdopodobnie zimą 2012 roku.
 

Przez te wszystkie lata moja pasja rozwijała się wraz z każdym turniejem. Cieszę się, że między innymi dzięki mojej determinacji i wytrwałości „DTW Cup Events” zyskały   popularność i uznanie graczy polskiej sceny PES-a.

Papson

Zmieniony: Niedziela, 02 Październik 2011 20:46