1. Marek Józefowicz (dyrektor) - wychowanie fizyczne
  2. Barbara Sawicka (wicedyrektor CKZ) - pracownia sporządzania potraw i napojów
  3. Błażej Siwiec (wicedyrektor) - wychowanie fizyczne
  4. Jolanta Żurawska (wicedyrektor) - pracownia sporządzania potraw i napojów
  5. Agnieszka Januszkiewicz (kierownik produkcji CKZ) - pracownia sporządzania potraw i napojów
  6. Beata Adamczyk - zajęcia rewalidacyjne
  7. Anna Antoniak bezpieczeństwo i higiena pracy, technika i bezpieczeństwo w gastronomii, wyposażenie zakładów gastronomicznych, bezpieczeństwo i higiena pracy w gastronomii, bezpieczeństwo żywności
  8. Jolanta Baranowska - obowiązki wychowawcy w świetlicy
  9. Helena Barszczewska - pracownia sporządzania potraw i napojów, pracownia cukiernicza, pracownia usług gastronomicznych, pracownia obsługi kelnerskiej, praktyka z zajęć zawodowych praktycznych, praktyka zawodowa w CKZ
  10. Maria Bazylewicz-Radio - pracownia planowania usług gastronomicznych, usługi gastronomiczne, rozliczanie usług gastronomicznych, obsługa konsumenta
  11. Elżbieta Borawska - geografia, geografia rozszerzona
  12. Maria Brańska - religia
  13. Wojciech Brański - historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa, historia i społeczeństwo
  14. Irena Charytoniuk - chemia, chemia rozszerzona, doradztwo zawodowe
  15. Anna Choruży - religia
  16. Katarzyna Chyża - wychowanie fizyczne
  17. Anna Czyżewska - matematyka, matematyka rozszerzona, biologia
  18. Małgorzata  Daniłowicz - pracownia sporządzania potraw i napojów
  19. Zbigniew Duczkowski - pracownia planowania żywienia, pracownia usług gastronomicznych, podstawy gastronomii, planowanie żywienia i produkcji gastronomicznej, technologia gastronomiczna
  20. Bożena  Dziarnowska - pracownia obsługi konsumenta, pracownia sporządzania potraw i napojów, pracownia usług gastronomicznych, praktyka z zajęć zawodowych praktycznych
  21. Helena Fiedorowicz-Chodnicka - pracownia usług gastronomicznych, pracownia planowania żywienia, planowanie żywienia i produkcji gastronomicznej, technologia gastronomiczna
  22. Magdalena  Gierasimczuk - matematyka, matematyka rozszerzona, działania wynikające z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej
  23. Joanna Gudowska - technologia gastronomiczna, planowanie żywienia i produkcji gastronomicznej, usługi gastronomiczne, pracownia planowania żywienia, pracownia usług gastronomicznych
  24. Barbara Hryniewicz - język polski
  25. Andrzej Iwaniuk - matematyka, matematyka rozszerzona
  26. Radosław Jasiński - język polski
  27. Adam Kaczanowski - język niemiecki, język rosyjski
  28. Renata Karecka-Sebastianiuk - zajęcia praktyczne
  29. Piotr Koda - plastyka
  30. Krystyna  Kołodko - zajęcia praktyczne, pracownia technologii gastronomicznej
  31. Danuta Korolczuk - pracownia sporządzania potraw i napojów, technologie wyrobów cukierniczych, wyposażenie techniczne zakładów gastronomicznych, bezpieczeństwo i higiena pracy, bezpieczeństwo i higiena pracy w gastronomii
  32. Izabela Kowalska-Dolatowska - język angielski, język angielski rozszerzony, język angielski zawodowy, język angielski zawodowy w gastronomii
  33. Małgorzata Kryszeń - pracownia technologii gastronomicznej, pracownia cukiernicza, praktyka zawodowa w CKZ, praktyka z zajęć zawodowych praktycznych, pracownia sporządzania potraw i napojów, pracownia usług gastronomicznych
  34. Monika Krzyżaniak - język angielski
  35. Maciej Kułak - obowiązki bibliotekarza
  36. Joanna Kurszel - obowiązki bibliotekarza
  37. Ewa Kwaśniewska - pracownia sporządzania potraw i napojów, pracownia planowania żywienia, technologie produkcji cukierniczej, wyposażenie techniczne zakładów gastronomicznych, planowanie żywienia i produkcji gastronomicznej, technologia gastronomiczna
  38. Wioletta Leżanka - wyposażenie techniczne zakładów gastronomicznych, technologie wyrobów cukierniczych
  39. Joanna Łotko - biologia, biologia rozszerzona
  40. Elżbieta Łupińska - technologia gastronomiczna, pracownia planowania żywienia, planowanie żywienia i produkcji gastronomicznej, pracownia sporządzania potraw i napojów
  41. Małgorzata Markowska - technologie wyrobów cukierniczych
  42. Marta Mazuruk - język angielski
  43. Danuta Michalczuk - język rosyjski, język niemiecki, wiedza o kulturze, informatyka
  44. Anna Modzelewska - pracownia sporządzania potraw i napojów, Praktyka zawodowa w CKZ
  45. Alicja Nelke - język angielski, język angielski rozszerzony, język angielski zawodowy w gastronomii, język angielski zawodowy w cukiernictwie
  46. Krystyna Niemołocznow - technologia gastronomiczna, planowanie żywienia i produkcji gastronomicznej, pracownia planowania żywienia, planowanie żywienia i produkcji gastronomicznej, wyposażenie zakładów cukierniczych, podstawy gastronomii, pracownia obsługi kelnerskiej
  47. Zofia Niewińska - zajęcia praktyczne
  48. Monika Nizik - język niemiecki, język rosyjski
  49. Andrzej Nocny - wychowanie fizyczne
  50. Arkadiusz Noskowicz - Informatyka, podstawy przedsiębiorczości
  51. Agnieszka Okuniewska - obowiązki pedagoga
  52. Ewa Olendzka - podstawy przedsiębiorczości, działalność gospodarcza w gastronomii, pracownia usług gastronomicznych, działalność gospodarcza w cukiernictwie, usługi gastronomiczne
  53. Elżbieta Olszewska - technologie produkcji cukierniczej, technologia gastronomiczna
  54. Zbigniew Opic - historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie, Historia
  55. Daniela Perkowska - język polski
  56. Jan Perkowski - obowiązki psychologa
  57. Urszula Pilcicka - język polski
  58. Katarzyna Piontkowska - zajęcia praktyczne, pracownia technologii gastronomicznej
  59. Krzysztof Piskorz - wychowanie fizyczne
  60. Anna Pruszyńska-Walczuk - historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo - p.uzupełniający
  61. Agnieszka Rybak - technologia gastronomiczna, pracownia usług gastronomicznych, pracownia sporządzania potraw i napojów
  62. Irena Sakowicz - pracownia sporządzania potraw i napojów, zajęcia praktyczne, technologia gastronomiczna, pracownia technologii gastronomicznej, pracownia sporządzania potraw i napojów
  63. Anna Samborska - pracownia technologii gastronomicznej, praktyka zawodowa w CKZ, praktyka z zajęć zawodowych praktycznych, pracownia usług gastronomicznych, pracownia sporządzania potraw i napojów
  64. Zofia Szekalska - matematyka, matematyka rozszerzona
  65. Joanna Szydłowska - religia, zajęcia rewalidacyjne 
  66. Marta Szymańczyk - technologie wyrobów cukierniczych
  67. Paula Karolina Szyszko - usługi gastronomiczne, planowanie żywienia i produkcji gastronomicznej, pracownia usług gastronomicznych, pracownia planowania żywienia, technologia gastronomiczna
  68. Joanna Średzińska - język angielski, języka angielski rozszerzony, język angielski zawodowy, język angielski zawodowy w gastronomii
  69. Agnieszka Świercz - pracownia usług gastronomicznych, pracownia sporządzania potraw i napojów, praktyka z zajęć zawodowych praktycznych, zajęcia praktyczne, praktyka zawodowa w CKZ
  70. Izabela Tarasiuk - matematyka, matematyka rozszerzona
  71. Izabela Toruńska - język angielski, język angielski rozszerzony, język angielski zawodowy w gastronomii, język angielski zawodowy w cukiernictwie
  72. Edyta Turel - biologia, wychowanie do życia w rodzinie
  73. Elżbieta Wasiluk - język angielski
  74. Sylwester Właszczuk - wychowanie fizyczne
  75. Joanna Włostowska - obowiązki nauczyciela wspomagającego, zajęcia rewalidacyjne
  76. Barbara Wysocka - założenie i prowadzenie firmy, usługi gastronomiczne, pracownia usług gastronomicznych, podstawy przedsiębiorczości
  77. Krzysztof Zambrowski - informatyka, fizyka
  78. Grażyna Zawadzka - usługi gastronomiczne, technologia gastronomiczna, podstawy gastronomii, obsługa kelnerska, obsługa konsumenta
  79. Małgorzata Zujko - wyposażenie techniczne zakładów gastronomicznych, technologie wyrobów cukierniczych
  80. Wiesław Zujko - wychowanie fizyczne
  81. Anna Żmieńko - działania wynikające z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej, zajęcia praktyczne
  82. Marek Żuk - pracownia planowania żywienia, pracownia usług gastronomicznych, planowanie żywienia i produkcji gastronomicznej, podstawy gastronomii, obsługa kelnerska, podstawy gastronomii, technologia gastronomiczna, działania wynikające z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej
  83. Beata Żukowska - religia
  84. Julia Szabuńko - obowiązki pedagoga