1. Marek Józefowicz (dyrektor)- wychowanie fizyczne
  2. Barbara Sawicka (wicedyrektor CKZ)- pracownia sporządzania potraw i napojów
  3. Błażej Siwiec (wicedyrektor)- wychowanie fizyczne
  4. Jolanta Żurawska (wicedyrektor)- pracownia sporządzania potraw i napojów
  5. Agnieszka Januszkiewicz (kierownik produkcji CKZ)- pracownia sporządzania potraw i napojów
  6. Beata Adamczyk- zajęcia rewalidacyjne
  7. Anna Antoniak - bezpieczeństwo i higiena pracy, technika i bezpieczeństwo w gastronomii, wyposażenie zakładów gastronomicznych, bezpieczeństwo i higiena pracy w gastronomii, bezpieczeństwo żywności
  8. Helena Barszczewska- pracownia sporządzania potraw i napojów, pracownia cukiernicza, pracownia usług gastronomicznych, pracownia obsługi kelnerskiej, praktyka z zajęć zawodowych praktycznych, praktyka zawodowa w CKZ
  9. Maria Bazylewicz-Radio- pracownia planowania usług gastronomicznych, usługi gastronomiczne, rozliczanie usług gastronomicznych, obsługa konsumenta
  10. Elżbieta Borawska- geografia, geografia rozszerzona
  11. Maria Brańska- religia
  12. Wojciech Brański- historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa, historia i społeczeństwo
  13. Irena Charytoniuk- chemia, chemia rozszerzona, doradztwo zawodowe
  14. Anna Choruży- religia
  15. Katarzyna Chyża- wychowanie fizyczne
  16. Anna Czyżewska- matematyka, matematyka rozszerzona, biologia
  17. Małgorzata  Daniłowicz- pracownia sporządzania potraw i napojów
  18. Zbigniew Duczkowski- pracownia planowania żywienia, pracownia usług gastronomicznych, podstawy gastronomii, planowanie żywienia i produkcji gastronomicznej, technologia gastronomiczna
  19. Bożena  Dziarnowska- pracownia obsługi konsumenta, pracownia sporządzania potraw i napojów, pracownia usług gastronomicznych, praktyka z zajęć zawodowych praktycznych
  20. Helena Fiedorowicz-Chodnicka- pracownia usług gastronomicznych, pracownia planowania żywienia, planowanie żywienia i produkcji gastronomicznej, technologia gastronomiczna
  21. Magdalena  Gierasimczuk- matematyka, matematyka rozszerzona, działania wynikające z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej
  22. Joanna Gudowska- technologia gastronomiczna, planowanie żywienia i produkcji gastronomicznej, usługi gastronomiczne, pracownia planowania żywienia, pracownia usług gastronomicznych
  23. Barbara Hryniewicz- język polski
  24. Natalia Hryniewicz – język polski
  25. Andrzej Iwaniuk- matematyka, matematyka rozszerzona, informatyka
  26. Radosław Jasiński- język polski
  27. Adam Kaczanowski- język niemiecki, język rosyjski
  28. Renata Karecka-Sebastianiuk- zajęcia praktyczne
  29. Piotr Koda- plastyka
  30. Krystyna  Kołodko- zajęcia praktyczne, pracownia technologii gastronomicznej
  31. Danuta Korolczuk- pracownia sporządzania potraw i napojów, technologie wyrobów cukierniczych, wyposażenie techniczne zakładów gastronomicznych, bezpieczeństwo i higiena pracy, bezpieczeństwo i higiena pracy w gastronomii
  32. Izabela Kowalska-Dolatowska- język angielski, język angielski rozszerzony, język angielski zawodowy, język angielski zawodowy w gastronomii
  33. Małgorzata Kryszeń- pracownia technologii gastronomicznej, pracownia cukiernicza, praktyka zawodowa w CKZ, praktyka z zajęć zawodowych praktycznych, pracownia sporządzania potraw i napojów, pracownia usług gastronomicznych
  34. Monika Krzyżaniak- język angielski
  35. Maciej Kułak- obowiązki bibliotekarza
  36. Joanna Kurszel- obowiązki bibliotekarza
  37. Ewa Kwaśniewska- pracownia sporządzania potraw i napojów, pracownia planowania żywienia, technologie produkcji cukierniczej, wyposażenie techniczne zakładów gastronomicznych, planowanie żywienia i produkcji gastronomicznej, technologia gastronomiczna
  38. Wioletta Leżanka- wyposażenie techniczne zakładów gastronomicznych, technologie wyrobów cukierniczych
  39. Joanna Łotko- biologia, biologia rozszerzona
  40. Elżbieta Łupińska - technologia gastronomiczna, pracownia planowania żywienia, planowanie żywienia i produkcji gastronomicznej, pracownia sporządzania potraw i napojów
  41. Danuta Michalczuk- język rosyjski, język niemiecki, wiedza o kulturze, informatyka
  42. Anna Modzelewska- pracownia sporządzania potraw i napojów, Praktyka zawodowa w CKZ
  43. Alicja Nelke- | URLOP | język angielski, język angielski rozszerzony, język angielski zawodowy w gastronomii, język angielski zawodowy w cukiernictwie
  44. Krystyna Niemołocznow- technologia gastronomiczna, planowanie żywienia i produkcji gastronomicznej, pracownia planowania żywienia, planowanie żywienia i produkcji gastronomicznej, wyposażenie zakładów cukierniczych, podstawy gastronomii, pracownia obsługi kelnerskiej
  45. Zofia Niewińska- zajęcia praktyczne
  46. Monika Nizik- język niemiecki, język rosyjski
  47. Andrzej Nocny- wychowanie fizyczne
  48. Arkadiusz Noskowicz- Informatyka, podstawy przedsiębiorczości
  49. Agnieszka Okuniewska- obowiązki pedagoga
  50. Ewa Olendzka- podstawy przedsiębiorczości, działalność gospodarcza w gastronomii, pracownia usług gastronomicznych, działalność gospodarcza w cukiernictwie, usługi gastronomiczne
  51. Elżbieta Olszewska- technologie produkcji cukierniczej, technologia gastronomiczna
  52. Daniela Perkowska- język polski
  53. Jan Perkowski- obowiązki psychologa, język polski
  54. Urszula Pilcicka- język polski
  55. Katarzyna Piontkowska- zajęcia praktyczne, pracownia technologii gastronomicznej
  56. Krzysztof Piskorz- wychowanie fizyczne
  57. Anna Pruszyńska-Walczuk- historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo - p.uzupełniający
  58. Agnieszka Rybak- technologia gastronomiczna, pracownia usług gastronomicznych, pracownia sporządzania potraw i napojów
  59. Irena Sakowicz- pracownia sporządzania potraw i napojów, zajęcia praktyczne, technologia gastronomiczna, pracownia technologii gastronomicznej, pracownia sporządzania potraw i napojów
  60. Anna Samborska- pracownia technologii gastronomicznej, praktyka zawodowa w CKZ, praktyka z zajęć zawodowych praktycznych, pracownia usług gastronomicznych, pracownia sporządzania potraw i napojów
  61. Zofia Szekalska- matematyka, matematyka rozszerzona
  62. Joanna Szydłowska- religia, zajęcia rewalidacyjne 
  63. Paula Karolina Szyszko- usługi gastronomiczne, planowanie żywienia i produkcji gastronomicznej, pracownia usług gastronomicznych, pracownia planowania żywienia, technologia gastronomiczna
  64. Joanna Średzińska- język angielski, języka angielski rozszerzony, język angielski zawodowy, język angielski zawodowy w gastronomii
  65. Agnieszka Świercz- pracownia usług gastronomicznych, pracownia sporządzania potraw i napojów, praktyka z zajęć zawodowych praktycznych, zajęcia praktyczne, praktyka zawodowa w CKZ
  66. Izabela Tarasiuk- matematyka, matematyka rozszerzona
  67. Izabela Toruńska- język angielski, język angielski rozszerzony, język angielski zawodowy w gastronomii, język angielski zawodowy w cukiernictwie
  68. Edyta Turel- biologia, wychowanie do życia w rodzinie
  69. Elżbieta Wasiluk- język angielski
  70. Sylwester Właszczuk- wychowanie fizyczne
  71. Joanna Włostowska- obowiązki nauczyciela wspomagającego, zajęcia rewalidacyjne
  72. Barbara Wysocka- założenie i prowadzenie firmy, usługi gastronomiczne, pracownia usług gastronomicznych, podstawy przedsiębiorczości
  73. Wojciech Panasewicz- fizyka
  74. Grażyna Zawadzka- usługi gastronomiczne, technologia gastronomiczna, podstawy gastronomii, obsługa kelnerska, obsługa konsumenta
  75. Wiesław Zujko- wychowanie fizyczne
  76. Anna Żmieńko- działania wynikające z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej, zajęcia praktyczne
  77. Marek Żuk- pracownia planowania żywienia, pracownia usług gastronomicznych, planowanie żywienia i produkcji gastronomicznej, podstawy gastronomii, obsługa kelnerska, podstawy gastronomii, technologia gastronomiczna, działania wynikające z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej
  78. Beata Żukowska- religia