Szanowni Nauczyciele, zapraszamy Państwa do przystąpienia do bezpłatnego europejskiego Programu InstaLing dla Szkół, którego XVI edycja będzie realizowana pod patronatem MEN. Aplikacja InstaLing prosto i skutecznie ułatwia naukę, oraz znacznie oszczędza czas pracy kadry pedagogicznej - co jest kluczowe nie tylko w nauce zdalnej, ale i tradycyjnej. Aby wziąć udział w rejestracji, wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie: InstaLing - rejestracja

Z przykrością informuję iż pula laptopów przeznaczonych do wypożyczenia (dla Uczniów) została osiągnięta.

Jeśli szkoła otrzyma dodatkową pomoc w tym względzie lub np. zostanie zwrócony jakiś laptop. Informacja o tym trafi do Wychowawców i/lub na stronę szkoły.

Informatyk

Zapraszamy do udziału w projekcie grantowym "Podlaskie z TIK", uczącym jak efektywnie korzystać z metod nauczania zdalnego.

Najczęstsze zadawane pytanie dotyczące logowania do skrzynki e-mail oraz Classroma.

Jako uczeń otrzymałeś/aś informacje podobne do poniższych danych

emailnazwa użytkownikahasło
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.2018-jan.kowalskiLyQz?%x7

EMAIL

Aby zalogować się na pocztę wchodzisz na https://poczta.domena.pl/ gdzie wpisujesz:

Nazwę użytkownika (przykład): 2018-jan.kowalski

hasło (przykład): LyQz?%x7

Na tą skrzynką spływają zaproszenia na zajęcia.

CLASSROOM

Na czas pracy z Classroom-em należy korzystać z utworzonego konta szkolnego w Google. Jeśli korzystasz z prywatnego konta Google należy się przelogować/wylogować z poprzedniego.

Aby się zalogować do Classrooma, wchodzisz na https://classroom.google.com

Adres użytkownika (przykład): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hasło (przykład): LyQz?%x7

Informatyk