Zapraszamy do obejrzenia prezentacji

Nieuchronnie zbliża się czas z pytaniem:  Co dalej?

W ramach realizacji projektu Centrum Kompetencji BOF proponujemy Wam 2 tele-wykłady i udział w seminariach na wybranej Uczelni w kraju.

Jeżeli jesteście zainteresowani projektem, to bardzo proszę o przesłanie interesującej Was tematyki seminariów i tele-wykładów do dnia 25 stycznia 2021 do pani Joanny Średzińskiej, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nauczyciele zostali zakwalifikowani do grupy 1 w kolejności dostępności szczepienia przeciwko koronawirusowi. Czas decyzji dla wszystkich pracowników oświaty się zbliża, a pytań związanych ze szczepionką przybywa. Zapraszamy na bezpłatne seminarium online, na którym na pytania odpowie specjalista farmakologii klinicznej. Będzie to unikalna okazja do zdobycia fachowej wiedzy i kompleksowych informacji.
Po wykładzie będzie możliwość zadawania pytań.
Wykład poprowadzi dr n. med. Wojciech Masełbas – specjalista farmakologii klinicznej, wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, zawodowo zajmujący się badaniami leków i rozwojem produktów medycznych.
Termin: 27.01.2021 r., godz: 16:00-17:00.
Zapisy: https://ipo.modm.bialystok.pl/

Nauczycieli matematyki szkół ponadpodstawowych zapraszamy na szkolenie które odbywać się będzie w formule blended learning: część warsztatowa w czasie rzeczywistym na platformie Teams oraz część samokształceniowa moderowana przez osobę prowadzącą część warsztatową na platformie e- learningowej.