Od dnia 18 .05. 2020r. dostęp do "Świetlicy ZSG"' na FB nie jest aktywne. Najnowsze informacje będziemy publikować w plikach PDF poniżej.

Trzeba przyznać, że wybór był dość trudny, wszystkich  z chęcią byśmy nagrodzili za to, że zdecydowaliście się uczestniczyć  w konkursie w tak trudnym czasie.  Brawo za aktywność i odwagę!  Laureatów , zwycięzców wskazała  komisja :

Świetlica – grupa ludzi kreatywnych na FB! (klik!)

Zapraszamy do wirtualnej świetlicy, czekamy na Wasze pomysły i inspiracje.

Jolanta Baranowska 

,,Mam dzień. Jeśli umiem go odpowiednio wykorzystać, mam skarb.’’
Gabriela Mistral

Kochani, spotykamy się w wirtualnej świetlicy, bardzo do Was tęsknię, miejmy nadzieję, że ten czas przeminie szybko i będziemy mogli się spotykać osobiście, twarzą w twarz. Uśmiechnięci, zdrowi i szczęśliwi. W pełnym słońcu. Na początek zapraszam Was wraz z całym zespołem Nauczycieli do udziału w konkursie ,,Moja szkoła’’( regulamin poniżej). Zmiana dotyczy sposobu oddawania prac. Nową kategorią są Wasze zdjęcia przy ,,domowej szkole’’ – jak wygląda Wasze biurko? Kto jest obok? Co za oknem? Kategorie są aktualne, nagrywajcie i przesyłajcie piosenki, teksty, refleksje, zdjęcia, również zdjęcia prac plastycznych, kartki z pamiętnika, żarciki i anegdoty, prezentacje. Efekty swoich prac proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." target="_blank" ' + path + '\'' + prefix + ':' + addy1e717ede83aed7d388e57faf7214d983 + '\' rel="noopener noreferrer">'+addy_text1e717ede83aed7d388e57faf7214d983+'<\/a>'; lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." target="_blank" ' + path + '\'' + prefix + ':' + addy7dd5a60c0bfdc934ebbe026ad0ce7219 + '\' rel="noopener noreferrer">'+addy_text7dd5a60c0bfdc934ebbe026ad0ce7219+'<\/a>';
Z dopiskiem, pod czyim kierunkiem lub z czyjej inspiracji. Nauczyciele współorganizujący ( Patrz regulamin) docenią Wasz wysiłek.

Serdecznie pozdrawiam - Jolanta Baranowska