Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego zaprasza uczniów szkół średnich z terenu województwa podlaskiego do udziału w Wojewódzkim Konkursie Filmowym pn."Pszczoła w obiektywie". Termin nadsyłania prac – 25 czerwca 2021 roku.

Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w konkursie "Moja Szkoła"  ( działanie w ramach WDN-u). Poniżej przedstawiam regulamin, w razie wątpliwości proszę o maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Waszym zadaniem będzie rozwiązanie krótkiego quizu ONLINE po wcześniejszej 5 minutowej prezentacji.

Quiz rozwiązujecie po polsku, na podstawie którego z danej szkoły wyłaniany jest zwycięzca, który wygrywa gadżety związane z nauką online (mogą to być np. myszki bezprzewodowe, kamerki, pendrive czy słuchawki oraz akcesoria biurowe). Dodatkowo, wszyscy zainteresowani uczniowie mają możliwość wzięcia udziału w drugim etapie konkursu (finale).

Serdecznie zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w naszym konkursie bibliotecznym pt. „Moja recenzja”. Działanie ma na celu zainspirowanie waszych rówieśników do poznania nowych pozycji książkowych. W związku z pozytywnym odbiorem naszych artykułów na stronie facebookowej biblioteki ( dotyczących metafizycznej poezji) proponujemy następującą kategorię: