W dniu 3 marca 2023 r. w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku odbył się X Finał Regionalny Konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” dla szkół ponadgimnazjalnych. Zorganizował go Okręgowy Inspektorat Pracy  w Białymstoku. Celem konkursu było popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych wiedzy dotyczącej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalności zatrudnienia oraz innej pracy zarobkowej.

ZAPRASZAMY uczniów  do wzięcia udziału w  I edycji Konkursu Gastronomicznego „Wieprzowina na podlaskim stole”. Finał konkursu odbędzie się 22 maja 2023r. w Zespole Szkół Gastronomicznych w Białymstoku.

Zgłoszenia proszę kierować do p. Barbary Wysockiej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie na najlepszy autorski tekst. Praca może być w dowolnej formie – chętnie poznamy wasze wiersze (również białe), opowiadania, scenariusze, fraszki, poematy itd. Utwory należy dostarczyć najpóźniej 28 lutego osobiście do biblioteki lub wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Koniecznie należy podpisać swoje dzieło ( imię, nazwisko, klasa). W pierwszej połowie marca nastąpi uroczyste wręczenie nagród. Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału, bo na najlepsze prace czekają bardzo atrakcyjne upominki.   

Nauczyciele Bibliotekarze