Zwracamy się z prośbą do uczniów kończących edukację w kwietniu 2023/2024 r. o zwrot książek w trybie pilnym do dnia 22.04.2024 r. włącznie.

Nauczyciele Bibliotekarze

    Z nieskrywaną radością informujemy, że nasz księgozbiór biblioteczny został powiększony o kolejne pozycje literackie. W ramach kwartalniku kulturalnego  otrzymaliśmy m.in. następujące pozycje książkowe:

    W dniu 21 lutego mieliśmy okazję uczestniczyć w wykładzie pani dr. hab. Joanny Szerszunowicz pt. „Frazeolandia – kraina mlekiem i miodem płynąca, czyli o polskich reproduktach słów kilka”. Spotkanie odbyło się na kampusie uniwersyteckim. Nasza młodzież miała okazję poznać nowinki polonistyczne podane w bardzo przystępny sposób. Otrzymaliśmy już zaproszenie na kolejne przedsięwzięcia Pani Szerszunowicz i z pewnością skorzystamy😊. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Z nieskrywaną radością informujemy, ze nasz księgozbiór biblioteczny został wzbogacony o kolejną pozycję literacką. Tym razem otrzymaliśmy książkę Włodzimierza Dłubacza „O kulturze filozofii – co o człowieku mówili najwięksi myśliciele ludzkości”. Uczniowie! Jeśli chcecie się dowiedzieć kim był Heraklit czy Arystoteles, zrozumieć zakład Pascala, cienie jaskini platońskiej itd. Itd. to

S E R D E C ZN I E      Z A P R A S Z A M Y   D O     B I B L I O T E K I  😊

Nauczyciele Bibliotekarze