W dniu 18 kwietnia w Choroszczy odbyło się wydarzenie pt.  „Giełda Szkól, jaką szkołę, zawód wybrać?”. Zespół ds. promocji szkoły uczestniczył w wydarzeniu w następującym składzie: Joanna Kurszel, Maciej Kułak oraz następujący uczniowie: Artur Osmaev, Weronika Popławska, Patrycja Pruszyńska, Piotr Wojtkowski ( wszyscy IV TF).

Naturalnie zabraliśmy ze sobą nasze gadżety promocyjne i poczęstunek. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym za okazaną pomoc. W spotkaniu uczestniczyła również Pani Dyrektor ze szkoły podstawowej w Choroszczy, która bardzo ciepło nas przyjęła. Nasi wychowankowie po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i dzielnie odpowiadali na ogrom pytań zadawanych przez naszych przyszłych uczniów. Wyjazd uważamy za udany, serdecznie zapraszamy do obejrzenia foto-galerii 😊

Zespół ds. Promocji Szkoły