W dniu 5 kwietnia Zespół ds. Promocji Szkoły odwiedził Mini Forum Szkół w Czarnej Białostockiej. Nauczyciele i uczniowie rozmawiali z potencjalnymi kandydatami na temat zalet podjęcia nauki w naszej placówce.

Operowaliśmy szerokim wachlarzem możliwości, jakie niesie ze sobą Gastronomik. Spotkaliśmy również uczniów, którzy już podjęli decyzję o przyszłości w ZSG i odpowiadaliśmy na pytania dotyczące technikaliów. Oczywiście zabraliśmy ze sobą duży zestaw materiałów promocyjnych i przepyszny poczęstunek. Nasi uczniowie ponownie stanęli na wysokości zadania, jak podsumowała nas jedna Pani –„podczas rozmowy z Waszymi uczniami da się wyczuć, że bije od nich profesjonalizm”. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przedsięwzięcie.   

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie:

  • Artur Osmaev
  • Weronika Popławska
  • Patrycja Pruszyńska
  • Piotr Wojtkowski

Pod opieką Pani Joanny Kurszel i Macieja Kułaka.

Zespół ds. Promocji Szkoły