W dniach 22.03-23.03 marca na stadionie miejskim odbyły się Targi Edukacji  i Pracy.  Spotkania zostały zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku i w porozumieniu ze Starostwem Powiatowym. Nasza szkołę reprezentowała kadra pedagogiczna i uczniowie.

Młodzież ze szkół podstawowych ochoczo pozowała w ramce do zdjęć (postać kucharza i kelnera), próbowała muffinek (z uroczym przesłaniem), ciasteczek i wielu innych słodkości przygotowanych przez naszych uczniów specjalnie na tę okazję. Wiele młodych osób pytało naszych uczniów o kierunki kształcenia, perspektywę pracy dla absolwentów, atmosferę w szkolę itd. W naszym sąsiedztwie stanowiska miały następujące firmy gastronomiczne: „Majątek Howieny”, „La Bomba”, „Hotel Podlasie”, „Bistro dobra zmiana”, którym bardzo dziękujemy za wsparcie i dotychczasową współpracę. Naszą szkołę reprezentował Zespół ds. Promocji Szkoły i uczniowie pod opieką Joanny Kurszel, Joanny Włostowskiej i Macieja Kułaka w składzie:

Julia Bajena – III ZBP

Sebastian Dąbrowski – III ZC

Natalia Kułak – III TGP

Wiktoria Myszkowska – III TFP

Kacper Narewski – III TFP

Artur Osmaev – III TFP

Piotr Przymierski – III TFP

Małgorzata Pyrko – III TFP

Patryk Stelmach – III TFP

Anna Śliwonik – III TC

Zbigniew Zachorowski –III TFP

Kamila Zaremba – III TC

Karolina Zimnoch- III TC

 

Zespół ds. Promocji Szkoły