Klasy 3 ZA oraz 3 ZD Branżowej Szkoły Pierwszego Stopnia odbierają świadectwa 29,30 czerwca oraz 1 lipca. 

Miejscem wydawania dokumentów będzie Centrum Kształcenia Zawodowego, wejście od strony boiska. Każdy Absolwent zobowiązany jest do uprzedniej dezynfekcji dłoni oraz nałożenia maseczki ochronnej.
 

Świadectwa przejściowe dla wszystkich innych klas, będą wydawane we Wrześniu bieżącego roku.

Przypominamy też....

Zwrot laptopów

Absolwenci i uczniowie którzy pobrali laptopy na potrzeby nauki on-line prosimy o ich zwrot 29 czerwca od godziny 9.00 do godziny 15.00.

Nauczyciele którzy potrzebują laptopa w okresie wakacyjnym (na potrzeby edukacyjne), nie muszą go obecnie zwracać i o czasie zwrotu zostaną poinformowani. Natomiast jeśliby chcieli zwrócić to również są proszeni o dokonanie tego w powyższym terminie lub umówienie się z Informatykiem szkolnym na odbiór Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zwrot książek

Uczniowie (poza tegorocznymi absolwentami) oddają książki we wrześniu 2020 r. Z kolei absolwenci klas: IV TB, IV TC, IV TD, IV TE, IV TF, III ZA, III ZD proszeni są o zwrot książek 29 czerwca od godziny 9.00 do godziny 15.00