W życiu każdej szkoły zdarzają się smutne chwile. Edukację u nas zakończyli uczniowie klas IV. Uroczyście pożegnaliśmy ich w czytelni szkoły-

najbardziej zaangażowani otrzymali nagrody i dyplomy, a reszta ogrom ciepłych słów. Jak powiedzieli Dyrektorzy Szkoły- „życzymy wszystkim połamania piór na maturze i pamiętajcie, że macie w rękach piękny zawód-tylko od was zależy jak dalej pokierujecie swoim życiem”. Serdecznie żegnamy Mateusza Kasjaniuka ( najlepsza średnia ocen w szkole), Kamilę Żukowską ( perła Samorządu Uczniowskiego, przedstawicielka szkoły w Młodzieżowej Radzie Miasta,reprezentantka szkoły w turnieju szachowym, aktorka z kółka teatralnego, wieloletnia wokalista piosenek w języku migowym, wolontariuszka, aktyw biblioteczny i kilkunastokrotnie przedstawicielka szkoły w ramach promocji ZSG) oraz wielu, wielu innych. Pamiętamy o waszych osiągnięciach i życzymy wszystkiego dobrego w dorosłym życiu.

Rodzina ZSG