W dniu 28 kwietnia 2023 roku na świetlicy odbyło się uroczyste zakończenia roku klas IV. W spotkaniu uczestniczył Dyrektor Szkoły - Pan Marek Józefowicz, Wicedyrektor - Pan Błażej Siwiec, Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Artur Osmaev ( IV TFP), nauczyciele i uczniowie.

Uroczystość poprowadziła Natalia Kułak ( IV TGP), a za część artystyczną odpowiadał Samorząd Uczniowski. Nie zabrakło przemówień, dyplomów z nagrodami, prezentacji multimedialnej tegorocznych maturzystów, recytacji i piosenki. Utwór pt. „Zanim pójdę” wykonała Oliwia Cholewska ( IV TE), a wiersz „Amorficzny Letarg” Klaudyna Grygoruk ( I ZEP). Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji przedsięwzięcia. Absolwentom życzymy powodzenia w karierze i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości -pamiętajcie o nas! 😊

Nauczyciele Bibliotekarze