Szanowni Nauczyciele, zapraszamy Państwa do przystąpienia do bezpłatnego europejskiego Programu InstaLing dla Szkół, którego XVI edycja będzie realizowana pod patronatem MEN. Aplikacja InstaLing prosto i skutecznie ułatwia naukę, oraz znacznie oszczędza czas pracy kadry pedagogicznej - co jest kluczowe nie tylko w nauce zdalnej, ale i tradycyjnej. Aby wziąć udział w rejestracji, wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie: InstaLing - rejestracja

Szczególnie zapraszamy nauczycieli i nauczycielki języka polskiego, angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, a także matematyki początkowej.

W przeciwieństwie do innych aplikacji (w tym znanej zachodniej aplikacji na literkę Q...) InstaLing naprawdę i w całości jest dla nauczycieli darmowy, oferując więcej funkcjonalności. 

InstaLing udostępnia Nauczycielom wgląd w szczegółowe statystyki pracy ucznia, tym samym zwiększając kontrolę nad procesem dydaktycznym. Dla kilkuset popularnych podręczników mamy gotowe listy definicji haseł z przykładami do każdego rozdziału. Umożliwiamy także tworzenie własnych list słówek. System zawiera także:

  • Możliwość tworzenia ćwiczeń struktur i gramatyki,
  • Gotowe zestawy ćwiczeń do wybranych podręczników,
  • System kartkówek i egzaminów,
  • Inteligentny, jawny system sugerowanych ocen,
  • Pełną kontrolę nad postępami ucznia i monitoring klas.

Oprócz słownictwa, InstaLing uczy także systematyczności, co dla pedagogów w ich codziennej pracy jest niezwykle ważne. Za udział w Programie Nauczyciele mogą uzyskać certyfikat, przydatny na drodze awansu zawodowego. Program to jednak przede wszystkim ogromna oszczędność czasu nauczyciela, a także ucznia!

Dzięki poprzednim edycjom – a prowadzimy je regularnie od ośmiu lat, ponad 200 tysięcy uczniów powtarza zagadnienia przydzielone im przez nauczycieli. Dotarliśmy do szkół w całej Polsce, od Świnoujścia po Ustrzyki Dolne. Za ogromny sukces uważamy także dołączenie do Programu szkół z mniejszych miejscowości na terenie naszego kraju. 

Nauczyciele z całej Polski chętnie korzystają z InstaLing, ponieważ nasz program jest innowacyjny. Oparty został na algorytmach uczenia maszynowego, stworzonych między innymi przez Mistrza Świata w Programowaniu – Andrzeja Gąsienicę-Samka. Dzięki nim czas powtórek ucznia jest dobrany optymalnie, a system pilnuje, aby uczeń przerobił wszystkie przydzielone przez nauczyciela zadania. Dodatkowo platforma działa identycznie na telefonach, komputerach i tabletach, dzięki czemu można z niej korzystać w dowolnym miejscu i czasie, także na urządzeniach starego typu. Nad tym, aby projekt InstaLing spełniał najwyższe standardy naukowe i był narzędziem nowoczesnym i innowacyjnym, czuwa prof. dr hab. Dariusz Jemielniak – badacz pracujący m.in. na Harvardzie i MIT, a także psycholożka i lingwistka, dr Natalia Banasik-Jemielniak, związana z Harvard School of Education.

Proszę o przekazanie mojej wiadomości nauczycielom języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, polskiego i matematyki. Zachęcam do wzięcia udziału w rejestracji – można to zrobić korzystając z formularza na naszej stronie: InstaLing - rejestracja

W przeciwieństwie do większości platform edukacyjnych, działamy w pełni z poszanowaniem prywatności użytkowników i regulacji RODO i nie zbieramy danych osobowych uczniów.

Gdyby mieli Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także zapraszamy na stronę internetową https://instaling.pl

Z poważaniem,

Prof. dr hab. Dariusz Jemielniak

Insta.Ling Sp. z o.o.

  1. Wiktorska 17a

02-587 Warszawa

https://instaling.pl