Podobno w demokracji jest tak, że jak sam się nie pochwalisz, to nikt inny tego nie zrobi....

Z nieskrywaną radością informujemy, że taka sytuacja nie miała precedensu. Otóż wysłaliśmy 8 prac na konkurs dotyczący świętej pamięci Jana Pawła II i mamy...8 laureatów ( to nasz rekord). Gratulujemy naszej utalentowanej młodzieży. Jednocześnie zapraszamy do biblioteki ( jak tylko będzie to fizycznie możliwe)  następujące osoby, które jeszcze nie odebrały swoich nagród :

Gabriela Wawrzeniuk- I miejsce      ( kategoria plastyczna ) 

Gabriela Obukowicz-   III miejsce   ( kategoria plastyczna )

Karolina Kulesza- wyróżnienie        ( kategoria plastyczna )

Patrycja Sobolewska- wyróżnienie   ( kategoria literacka)

Daria Blusiewicz- wyróżnienie         ( kategoria literacka)

Patrycja Kuryłowicz- wyróżnienie    ( kategoria literacka)

Nauczyciele Bibliotekarze

dyplom papiez